czwartek, 27 października 2022, 11:56

„Czym dla mnie jest Unia Europejska?" EUROPE DIRECT Lublin WySPA ogłasza Konkurs!

Podziel się z nami swoimi refleksjami dotyczącymi UE w kreatywny i nieszablonowy sposób. Wykonaj 3 zdjęcia i stwórz autorski fotoreportaż. Pokaż nam czym dla Ciebie jest UE. Czekamy na Wasze pomysły!

Konkurs

„Czym dla mnie jest Unia Europejska?"

Europe Direct Lublin WySPA organizuje konkurs pod hasłem "Czym dla mnie jest Unia Europejska?" Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców województwa lubelskiego do nadsyłania prac.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu fotoreportażu, odpowiadającego tematowi konkursu. Fotorelacja powinna składać się z 3 zdjęć, wykonanych cyfrowym aparatem fotograficznym lub innym urządzeniem elektronicznym. Pracę konkursową należy wykonać za pomocą techniki kolażu.

Każdy uczestnik może przesłać tylko jeden fotoreportaż. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie fotorelacji zgodnej z tematem w rozmiarze maksymalnie 10MB. Pracę konkursową, przygotowaną do wydruku w formacie A3, należy wysłać w formie załącznika .jpg (z maksymalną jakością) drogą elektroniczną do organizatora na adres: edlublinwyspa@wspa.pl. Plik powinien być nazwany w formacie ImięNazwisko_TYTUŁ np. (JanNowak_MojaUnia.jpg)

Laureatom I, II i III miejsca przyznane zostaną cenne nagrody rzeczowe.

Gorąco zachęcamy do udziału!

Czekamy na Wasze prace!

DO POBRANIA:

REGULAMIN KONKURSU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – OSOBA PEŁNOLETNIA (ZAŁĄCZNIK NR 1)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – OSOBA NIEPEŁNOLETNIA (ZAŁĄCZNIK NR 2)

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU – OSOBA PEŁNOLETNIA (ZAŁĄCZNIK NR 3)

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU – OSOBA NIEPEŁNOLETNIA (ZAŁĄCZNIK NR 4)